Biuro parafialne

poniedziałek, środa

17:00-18:30

 

wtorek, czwartek, sobota

9:30-12:00

 

piątek - nieczynne

 

tel. 61 862 72 22

 

Wyślij wiadomość

Nowości w Galerii

Intencje mszalne

 

XXIV

Niedziela

Zwykła

11.09.2011

8.00

W int. Wspólnot Różańcowych

9.30

 

11.00

+Paweł Kopa 8 r. śm., +Adam, Ryszard i ++ z rodziny

11.00

Dziękczynna za żniwa

12.30

+Henryk Szreder 26 r. śm., oraz za ++ z rodzin Szrederów i Cynerów

15.00

+Mieczysław Jędraszak 17 r. śm. i ++ rodziców Wiktorię i Kazimierza

18.30

+Ryszard Cichoszewski

 

Poniedziałek

12.09.2011

 

8.00

+Ludwik, Franciszek, Barbara, Janusz i Jan Cwojdzińscy, +Pelagia i Antoni Szymańscy

18.30

+Tadeusz Mizera – int. od Agnieszki i Tomka z dziećmi

18.30

+Adam Łukaszewicz – int. od rodzin Ksiągów i Wysockich

Wtorek

13.09.2011

Nowenna

8.00

+Stanisław Kunkul 6 r. śm. i Stanisław Jessa 6 r. śm.

18.30

+Monika Klój – int. od Rysia z rodziną

18.30

+Walenty Jankowiak – int. od rodz. Jankowiaków z Poznania

Środa

Podwyższenia Krzyża Świętego

Odpust

14.09.2011

 

7.30

Uroczysta Jutrznia

8.00

+Maria Szpek, +Jóżef Wincenty Gryczka i ++ z rodz., +Gertruda, Leon Danielewicz z prośbą o zbawienie

10.00

W intencji dzieci

15.00

Droga Krzyżowa

18.30

Za Parafian

18.30

+Władysław Ryszewski 1 r. śm.

18.30

W int. Leokadii z okazji 86 r. urodzin, oraz w int. ks. Tomasza w dniu imienin – z prośbą o Boże błogosławieństwo

Czwartek

NMP Bolesnej

15.09.2011

8.00

O łaskę dobrej śmierci dla żywych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, a dla ++ o wieczną radość

18.30

Zbiorowa za ++: +Janina Drygas – int. od Małgorzaty i Marka Gilów z mamą i dziećmi, +Janina Drygas – int. od rodz. Kubickich, +Grzegorz Widuliński 10 r. śm. i za ++ dziadków z obojga stron, +Józefa, Antoni, Bronisław Kubiak, +Leokadia Cicha i +Tadeusz Popiołek

18.30

+Dariusz Pawlaczyk 10 r. śm., +Maria, Telesfor Bandach

Piątek

16.09.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

+Władysława Neuman – int. od koleżanek

8.00

+Sylwester Juskowiak i +Roman Młynarek

18.30

+Lechosław Misiek 19 r. śm. i ++ z rodz. Misiek i Radeckich

18.30

+Henryk Jankowiak oraz ++ rodziców - int. od rodzin Rybak i Kapral

 

Sobota

17.09.2011

8.00

+Stanisława, Michał Chakowscy i ++ z rodz. Chakowskich

 

Chrzest

 

Ślub

18.30

O Boże błog., orędownictwo Matki Bożej i łaskę zdrowia w nowym roku szkolnym dla Jasia i Szymona jak również dla całej rodziny

18.30

+Jerzy Kaczmarek – int. od pracowników Klubu Raszyn i Przyjaciół

 

XXIII

Niedziela

Zwykła

04.09.2011

8.00

W intencji parafian

9.30

+ Ks. Prał. Andrzej Czerniak

11.00

+Jerzy Geppert (11 r. śm.), +Mariusz Kasprzyk (14 r. śm.)

11.00

W 18-stą rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie.

12.30 chrzty

Z okazji 50-lecia wspólnego życia Władysławy i Zbyszka dziękując za łaski, których do tej pory udzielał Bóg jubilatom, prosząc, by wsparci Bożą łaską, zdrowiem i opieką Matki Bożej pozostali wierni Bogu i przysiędze małżeńskiej.

15.00

+Łucja Danel (2 r. śm.) i ++ z rodzin Danelów i Chuchlów

18.30

+Wiesława i Władysław Tugi

 

Poniedziałek

05.09.2011

 

8.00

+Władysława Różaniecka (19 r. śm.) i ++ z rodziny

18.30

Rez.

18.30

+Walenty Jankowiak – od siostrzenic i siostrzeńców z rodzinami

Wtorek

06.09.2011

Nowenna

8.00

+Władysław Stachowiak, +Leon Baranowski i ++ z rodzin Stachowiaków i Baranowskich

18.30

+Kornel Krajewski (9 r. śm.) i ++ z rodziny

18.30

+Jerzy Kaczmarek – od Klubu Seniora „Raszyn”

Środa

07.09.2011

 

8.00

+Monika Klój – od mieszkańców z ul. Skalnej, Graniowej i Jaskiniowej

18.30

+Jerzy Krajewski – od rodziny Piechowiczów

18.30

+Walenty Jankowiak – od chrześniaka Wojciecha z rodziną

Czwartek

08.09.2011

8.00

+Maria Jankiewicz - z okazji urodzin i imienin

18.30

+Zofia Kasztelan – od współlokatorów i sąsiadów z ul. Promienistej 101/103

18.30

+Czesława i Wacław Gaj – od dzieci i wnuków

Piątek

09.09.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

+Maria i ++ z rodziny Juchniewicz

16.00

Chrzest

18.30

+Janina Ziębiewicz – od kuzynki Stefanii i Marii z rodzinami

18.30

+Jan Borowski (2 r. śm.) i ++ z rodziny Borowskich

 

Sobota

10.09.2011

8.00

Rez.

18.30

+Teresa (3 r. śm.), Jadwiga, Marceli, Eufemia Broniccy

18.30

+Jerzy Kaczmarek – od sekcji szachowej Klubu „Raszyn”

 

 

XIX

Niedziela

Zwykła 

14.08.2011

8.00

+Maria, Antoni i Zbigniew Taisner

8.00

W intencji parafian

9.30

+Maria Szpek (3 r. śm.) z prośbą o przyjęcie do grona zbawionych

11.00

+Jasiu, Beata, Maciej Zawieja, +Józef Martyniak

12.30

Dziękczynna w 30 r. ślubu Aliny i Marka z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo dla rodziny i parafian.

12.30

+Maria Drachal z okazji imienin, +Wojciech Marchwicki (6 r. śm.)

18.30

Z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie i prosząc o Boże błogosławieństwo dla dziecka i Jego rodziców.

20.30

+Roman Moskalik, Irena Moskalik (4 r. śm.), +Marek Waligóra (4 r. śm.) – od córek z rodzicami

 

Poniedziałek

15.08.2011

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

8.00

+Bolesław Salmanowicz (20 r. śm.), +Maria Salmanowicz (15 r. śm.)

8.00

W dniu urodzin o zdrowie dla Marka Kupsia – od Lidki, Ewelinki i Marty

9.30

+Marian i Zdzisław Borowiak, +Maria, Stanisław Walczak i ++ z rodziny

11.00

+Kazimierz i Zbigniew Ziołek, +Antonina i Jan Kuźniak

12.30

+Marian, Janina Hołderny oraz +Marta, Władysław i Zenon Hołderny

12.30

+Moris Loras (3 r. śm.)

18.30

+Teresa i Ludwik Tarnowscy i ++ z rodziny

20.30

Za parafian

Wtorek

16.08.2011

Nowenna

8.00

+Ludwika Kuśnierek, Stanisław Kuśnierek i ++ z rodziny

18.30

+Ryszard i Stefan Kaleszyc

Środa

17.08.2011

 

8.00

+Zofia Flis i +Krystyna Kuśnierek i ++ z rodziny

18.30

+Feliks Urbański – od rodziny

Czwartek

18.08.2011

8.00

W pewnej intencji

18.30

Zbiorowa za zmarłych - +Jadwiga Koralewska (20 r. śm.), ++ z rodzin Ertmanskich, Walachowiczów, Koralewskich i Kozłowskich

Piątek

19.08.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

+Stanisław Kunik (2 r. śm.) – od żony, dzieci i wnuków

18.30

+Józef Rogalski (4 r. śm.) i ++ z rodziny

 

Sobota

20.08.2011

8.00

+Joanna, Jan, Franciszek i ++ z rodziny Hytry, +Joanna i Henryk Gawrońscy

17.00 św. J

Ślub

18.30

+Franciszka Musiał (29 r. śm.) oraz +Ludwik Musiał

 

 

 

 

 

 

 

XVIII

Niedziela

Zwykła

31.07.2011

8.00

+Antoni Przybecki (28 r. śm.)

9.30

+Stanisław Górczak (17 r. śm.)

11.00

+Jasiu, Beata, Maciej Zawieja

12.30

Rez.

18.30

+Marian (19 r. śm.), +Emilia i ++ z rodzin Łakomiak i Tycz

20.30

+Franciszka Deresińska (30 r. śm.), Jan Deresiński, +Kazimierz, Bożena, Jan, Bronisława, Zbigniew Deresińscy i Franciszek Początek

 

Poniedziałek

01.08.2011

 

8.00

+Monika Klój – od chrześniaczki Małgorzaty z rodzicami

18.30

+Marian Żalik (1 r. śm.)

Wtorek

02.08.2011

Nowenna

8.00

+Tadeusz Kubicki – od Ani i Krzysia z mamą

9.30 pog.

+Henryk Biniak – Msza św. pogrzebowa

18.30

+Zbigniew Łukaszewicz, +Stanisława Piasecka, +Zofia Poszwa, +Halina Łukaszewicz i +Adam Łukaszewicz

Środa

03.08.2011

 

8.00

+Anna Ostrowska (20 r. śm.) i ++ z rodziny

10.00 pog.

+Teresa Kołaczek – Msza św. pogrzebowa

18.30

+Marian, Krystyna Woźnińscy, +Sabina, Michał Pawluk, +Maksymilian, Franciszka Woźnińscy

Czwartek

04.08.2011

8.00

+Henryk Jankowiak – od Wspólnoty Różańcowej

18.30

Rez.

Piątek

05.08.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

+Pelagia Pytlak – z okazji urodzin

17.00

+Mirosław Kordulasiński – od Małgorzaty

18.30

+Mieczysław Pawłowski (3 r. śm.)

 

Sobota

06.08.2011

8.00

Intencja wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi

15.00

Rez.

16.00

Ślub

17.30

Chrzest

18.30

+Józef, Jerzy i Stanisława Wojciechowscy

 

 

 

 

 

XVII

Niedziela

Zwykła

24.07.2011

8.00

+Krystyna i Zbigniew Tworzydło

9.30

Rez.

11.00

+Barbara Bernat (2 r. śm.)

12.30

+Anna Gromanowska (51 r. śm.) oraz ++ z rodzin Rutkowskich i Oleksiaków

18.30

+Anna Grycz i ++ z rodziny

20.30

+Helena i Teofil Maserak, +Jan Borowski

 

Poniedziałek

25.07.2011

 

8.00

+Sylwester Jankiewicz (46 r. śm.), +Maria Jankiewicz

18.30

+Renata (2 r. śm.) i ++ z rodziny o radość wieczną

Wtorek

26.07.2011

Nowenna

8.00

+Jadwiga Dutkowska – od męża, +Wanda i Feliks oraz Jan i Wanda

18.30

+Marianna i Teofil Szczepańscy i ++ z rodziny

Środa

27.07.2011

 

8.00

+Mirosław Talaga

18.30

O zdrowie i Bożą opiekę dla rodziny Ciesiołków

Czwartek

28.07.2011

8.00

+Monika Klój – od mieszkańców z ul. Skalnej, Graniowej i Jaskiniowej

18.30

+Jacek Hołubowski – od brata Henryka z rodziną

Piątek

29.07.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

Z podziękowaniem za łaskę przeżycia 91 lat Marty z prośbą o dalsze błogosławieństwa Boże

18.30

+Joanna Niemyt i ++ z rodziny

 

Sobota

30.07.2011

8.00

Rez.

16.00

Ślub

17.00

Ślub

18.30

+Oktawian Zarzycki (13 r. śm.), +Irena i Zenon Czyżów i ++ z rodzin Perkowskich i Witkowskich

 

 

 

Msze Św. i nabożeństwa

Msze Święte

Poniedziałek:8:0018:30
Wtorek:8:0018:30
Środa:8:0018:30
Czwartek:8:0018:30
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:0018:30
Niedziela:8:00 9:30 11:00 12:30 15:00 18:30

Niedzielne specjalne Msze Św.
godz. 11:00 z udziałem dzieci
godz. 18:30 akademicka

więcej


Nabożeństwa po Mszach Świętych

Poniedziałek:
Wtorek:8:0018:00
Środa:
Czwartek:
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:00
Niedziela:

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Pon-Sob 8:30 - 18:30

więcej


Spowiedź Święta

w dni powszednie 30 minut przed każdą Mszą Świętą

więcej


Telewizja LUMEN

telewizja-lumen