Intencje mszalne

10 Niedziela Zwykła

10.06.2012

8.00

+Franciszek Palicki 2 r. śm. i ++ rodziców – int. od sióstr z rodzinami

9.30

+Felicja, Ludwik, Alojzy i Zbigniew Nowakowie

9.30

+Zygmunt Giec 3 r. śm., Ludwik i Agnieszka Giec, Marianna i Antoni Krawczyk

11.00

+Małgorzata Tomaszewska z okazji imienin, Helena Tomaszewska, Zdzisław i Stefania Jabłońscy, Leszek Siwka, Ryszard Zygner, Bartek Wiśniewski

12.30

+Czesław 8 r. śm., Gabriela, Magdalena, Jan, Marian i ++ z rodziny

15.00

 

18.30

+Teresa i Andrzej Masztalerz – int. od syna z rodz.

 

Poniedziałek

11.06.2012

 

8.00

+Kazimiera Łagoda – int. od Niny i Romana z rodziną

8.00

+Władysław Rutkowski 15 r. sm.

10.00

+Marek Klonowski l. 53

18.30

+Zofia, Władysław, Marek Stachurscy i ++ z rodz.

18.30

+Aldona Nitschke – int. od sąsiadki Ireny z rodz.

19.00

Nabożeństwo czerwcowe z procesją

 

Wtorek

12.06.2012

 

8.00

+Joanna Stryszak – int. od chrześniaczki Hani z rodziną

10.00

+Hanna Katarzyna Krause

18.30

 

18.30

+Henryk, Marta i Jacek Hołubowscy

19.00

Nabożeństwo czerwcowe z procesją

Środa

13.06.2012

8.00

+Antonina i taduesz Gadomscy i ++ z rodz.

18.30

+Antonina i Irena Jędrys i ++ z rodz.

18.30

+Anna Wawrzyniak

19.00

Nabożeństwo czerwcowe z procesją

 

 

Czwartek

14.06.2012

 

8.00

+Anna i Stanisław Wojciechowscy

18.30

+Franciszek Strzelczyk 2 r. śm

18.30

+Aleksander Chrościński – int. od rodz. Łukaszewiczów

19.00

Nabożeństwo czerwcowe z procesją

 

Piątek

Najświętszego Serca Pana Jezusa

15.06.2012

8.00

Monika Klój 1 r. śm.

18.30

25 rocz. ślubu Wioletty i Roberta – w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę Matki Bożej

18.30

+Maria Bednarek – int. od Natalii z rodz. z Kościana i Joli z rodz. z Berlina

Sobota

16.06.2012

8.00

Maria, Marta, Walenty i Zenon Szpek oraz ++ z rodz., +Józefa, Wincenty Gryczka oraz ++ z rodz., +Gertruda i Leon Danielewicy

17.00

Chrzest św.

18.30

Władysław Stachowiak 7 r. śm., Leon Baranowski 3 r. śm.

18.30

+Barbara Cwojdzińska i Leszek Rosiński i ++ z rodz.

18.30

+Hanna Katarzyna Krause – int. od męża z okazji rocz. ślubu

 

Zesłanie Ducha Świętego

27.05.2012

8.00

+Zbigniew Przewoźny (5 r. śm.)

8.00

W intencjach przekazanych podczas festynu

9.30

+Marian Białecki (2 r. śm.) i ++ z rodzin Białeckich, Rybczyńskich i Szulców

11.00

+Teresa Koczorowska (46 r. śm.)

12.30

W pierwszą rocznicę ślubu Aleksandry i Tomasza o Boże błogosławieństwo i łaski na całe wspólne życie

12.30

+Eugeniusz Ratajczak – od rodziny Szczepańskich

15.00

+Helena Czarnecka (11 r. śm.)

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Jacek Bukowski (15 r. śm.) i ++ z rodzin Bukowskich i Betków

 

NMP Matki Kościoła

28.05.2012

 

8.00

+Jany Szymkowiak (1 r. śm.)

9.30

W intencji parafian

17.00

 

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Tekla i Stanisław Wojtas, +Bronisława Niczka

18.30

+Jan Sielicki – od sąsiadów, +Urszula Zimińska – od sąsiadów

 

Wtorek

29.05.2012

 

8.00

+Halina Bruch (50 r. śm.) i ++ z rodziny

11.00pog.

+Olgierd Michał Armon – Msza św. pogrzebowa

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Janina Snuszka – od synów z rodzinami

18.30

+Marianna Jarecka – od wnuczki Katarzyny z rodziną

Środa

30.05.2012

8.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Marian Skowroński – od żony i dzieci

18.30

W intencji Bogu wiadomej

 

Czwartek

31.05.2012

 

8.00

+Joanna Dojs – od wnuczki Natalii z rodziną i wnuka Michała

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Zygmunt Kaźmierczak – od siostry Łucji z mężem i rodziną

18.30

+Aleksander Chrościński – od członków Klubu Seniora przy parafii Św. Krzyża

 

Piątek

01.06.2012

8.00

W intencji Magdy i Tomka o błogosławieństwo Boże w rodzinie

17.00

+Marianna, Teofil, Krystyna, Mieczysław Konke, +Monika, Sylwester Wieczorek i ++ z rodziny

17.45

W 25 rocznicę ślubu Jarosława i Małgorzaty o Boże błogosławieństwo

18.20

Nabożeństwo czerwcowe

18.30

+Barbara i Stefan Pilatowscy

18.30

+Jadwiga, Hermann, Jadwiga, Jacek Berndt i ++ z rodziny

 

 

Sobota

02.06.2012

8.00

+Irena Gruszczyńska (16 r. śm.), +Czesław Gruszczyński i ++ z rodzin Gruszczyńskich, Drzewieckich, Kramarzy, Koczotów i Wcisło

8.00

Intencja wynagradzająca za grzechy przeciwko Najświętszemu Sercu Jezusa i złączonemu z Nim Niepokalanemu Sercu Maryi utajonym w Najświętszym Sakramencie

18.15

Nabożeństwo czerwcowe

18.30

+Felicja Szczepaniak (21 r. śm.) i ++ z rodziny

18.30

+Helena i Kazimierz Tomaszewscy

Wniebowstąpienie Pańskie

20.05.2012

8.00

+Jan Bielejewski 6 r. śm., Stefania i Hieronim Bielejewscy, Ludwika i Grzegorz Wasylewicz, Apolonia i Edward Pohl, Urszula i Zenon Furs

9.30

+Wiktor Domagała i Helena Szumińska

10.30

I KOMUNIA ŚWIĘTA

12.30

+Władysława, Jan, Marian Papierz i ++ z rodz. Papierzów i Bilskich

12.30 chrzty

+Pelagia, Feliks Ostańscy i ++ z rodz. Serbów i Ostańskich

15.00

+Zofia i Józef Małeccy i ++ z rodz.

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Andrzej Wieczorek 3 r. śm.

 

Poniedziałek

21.05.2012

 

8.00

+Jacek Kamiński 1 r. śm.

8.00

+Edward Gabrysiak 3 r. śm., oraz ++ z rodz. Hybszów i Gabrysiaków

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Genowefa i Marian Piechowiak i ++ z rodz., Stanisław Krzyżoszczak

18.30

+Kunegunda Rzóstowicz – int. od Anny i Piotra Bierłów

18.30

+Bożena Zielnica – Msza św. pogrzebowa

 

Wtorek

22.05.2012

 

8.00

+Helena, Jakub i ++ z rodz. Stachowiak, +Joanna i Henryk Gawrońscy

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Maria, Stanisław i Waldemar Pilarczyk

18.30

+Jerzy Skrzypczak 15 r. śm.

Środa

23.05.2012

8.00

+Helena i Marian Sulikowscy

17.45

Nabożeństwo majowe

18.30

+Stanisław Mocek – int. od szwagierki Heleny

18.30

+Rafał Majorczyk – int. od Janiny i Floriana Subsar

 

Czwartek

24.05.2012

 

8.00

+Aleksander Chrościński – int. od 3 Róży Wsp. Różańcowej

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Anna i Marian Walter i ++ z rodz.

 

Piątek

25.05.2012

8.00

+Aleksander Chrościński – int. od 6 Róży Wsp. Różańcowej

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Maciej Stachowski 17 r. śm.

18.30

+Stefan Węckowski – int. od córki z mężem i dziećmi

Sobota

26.05.2012

8.00

+Agnieszka Braszak 20 r. śm. i ++ z rodz.

8.00

+Alfred Przybylski 13 r. śm. i ++ z rodz.

13.00

Chrzest

14.00

Chrzest

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Jerzy Wojciechowski 5 r. śm. i ++ z rodz.

18.30

+Małgorzata Wojtczak – int. od rodziny

V Niedziela

Wielkanocna

6.05.2012

8.00

+Bolesław Cyna 15 r. śm.

9.30

Ks. Prałat Andrzej Czerniak

9.30

+Stanisława (k) i Marian Włoszkiewicz i Piotr Makowski

11.00

Florian Najewski 24 r. śm., Włodzimierz Mańkowski 7 r.śm., +Helena i Stanisław Strzeleccy, Maria i Kazimierz Sokołowscy

11.00

+Stanisław Siwak – int. od rodz. Figas

12.30

+Antonina Adamczak 21 r.śm., +Antonina i Józef Kwaśniewscy

15.00

+Kazimierz Łakomy 17 r. śm., Stanisław Kowalczyk – int. od siostry Jadwigi z mężem

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Zygfryda (k) Wieczorek 20 r. śm.

18.30

+Maria Drachal 1 r. śm.

 

Poniedziałek

7.05.2012

 

8.00

+Jana (k) i Wiktor Szymkowiak i ++ z rodz.

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Danuta Owczarczak 5 r. śm.

18.30

+Marian Kopa – int. od sąsiadów z ul. Górki 14

 

Wtorek

8.05.2012

 

8.00

+Jerzy Różanek 29 r. śm.

10.30

Pogrzebowa: +Maria Jarzina 91 lat

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Stanisław Kokoszka – z okazji imienin

18.30

+Stanisława, Stanisław, Jan, Bogusław Kożyczak

Środa

9.05.2012

8.00

+Józef Baranowski 42 r. śm., Leopold Nowak, Joanna Baranowska, Maria Joppek – int. od córki z rodz.

11.30

Pogrzebowa: +Anna Wawrzyniak 71 lat

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Franciszka (k), Stanisław i Zbigniew Szulc i ++ z rodzin

18.30

+Zdzisław Wasilewski – int. od sąsiadów z ul. Turniowej

 

Czwartek

10.05.2012

 

8.00

+Cecylia Pietrzak – int. od rodz. Wesołków z Górczyna

11.00

Pogrzebowa: +Roman Andrzejewski

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Jan, Stefan Grabowscy, Zenon Tylkowski, Halina Łuczak

18.30

+Stanisław Siwak – int. od przyjaciół Waldemara i Danuty Łabusińskich, Mariusza i Magdaleny Szczepańskich z dziećmi

 

Piątek

11.05.2012

8.00

+Ryszard Parkasiewicz, Wanda i Stefan Czapscy

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Jadwiga Dutkowska 1 r. śm., oraz rodzice Dutkowskich i Szyfmanów

18.30

+Irena Grenda – int. od rodz. Bręgiel

Sobota

12.05.2012

8.00

+Agnieszka Młochowska-Norton – int. od mamy i syna Jerzego

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Stanisława, Antoni Kroll, Kazimiera, Walenty Przeworscy, Katarzyna, Zofia, Leon Stanisław Raczkowscy

IV Niedziela

Wielkanocna

29.04.2012

8.00

+Emilia Przewoźna (1 r. śm.)

9.30

+Henryk Wojcianowski (10 r. śm.)

9.30

Z okazji 80-tych urodzin Barbary z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej – od dzieci i wnuków

11.00

+Marian Filas (3 r. śm.) i ++ z rodzin Filasów i Kobińskich

12.30

+Teresa Juskowiak – od mieszkańców z Osiedla

15.00

+Maria, Zofia, Antoni Nyczak, +Elżbieta, Jan Baranowscy, +Ludwika, Antoni Jakubowscy

18.30

+Felicja i Zbigniew Borowczyk i +Wojciech, Józefa, Kazimierz Fiksińscy

 

Poniedziałek

30.04.2012

 

8.00

+Janina Godlewska (6 r. śm.)

18.30

+Stanisław Stopiak (1 r. śm.) – od żony i syna

18.30

+Zdzisław Jabłoński (31 r. śm.), +Stefania i Włodzimierz Jabłońscy, +Małgorzata i Helena Tomaszewskie, +Leszek Siwka, +Ryszard Zygner

 

Wtorek

01.05.2012

 

8.00

+Mieczysława Pawłowska (5 r. śm.) i ++ z rodziny

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Cecylia Wieczorek – od Aleksandry, Doroty i Ani

18.30

++ z rodziny Balcerek

Środa

02.05.2012

8.00

+ks. Henryk Walczak i +Irena Kubiś i ++ rodzeństwo

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Piotr Cwojdziński – od cioci Marii

18.30

+Dariusz Stelmaszewski (4 r. sm.) – od mamy z rodziną

18.30

Za Marysię i Damiana z okazji I rocznicy ślubu i z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie i przyjście na świat córki Zofii

 

Czwartek

03.05.2012

Uroczystość NMP Królowej Polski

8.00

+Zygmunt i Irena Nawroccy i ++ z rodziny

9.30

+Teodora, Katarzyna i Edward Bordowie

9.30

Msza św. dziękczynna za beatyfikację Jana Pawła II

11.00

+Eugeniusz Ratajczak – od cioci Ani i kuzyna Zygmunta

12.30

+Irena, Czesław (30 r. śm.), +Tomasz Manieccy, +Marianna, Edmund Grygiel i ++ z rodzin Manieckich i Gałganków

15.00

+Zenon, Józefa, Tomasz Mazany, +Józef, Bronisława Czajka, +Zygmunt Janus

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Aleksandra Giszczak (9 r. śm.), +Czesław Giszczak (22 r. śm.)

 

Piątek

04.05.2012

 

8.00

+Aleksander Chrościński – od Wspólnot Różańcowych

17.00

+Florian Koenig

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Barbara i Stefan Pilatowscy

18.30

+Marian Taczak (8 r. śm.)

Sobota

05.05.2012

8.00

Intencja wynagradzająca za grzechy przeciwko Najświętszemu Sercu Jezusa i złączonemu z Nim Niepokalanemu Sercu Maryi utajonym w Najświętszym Sakramencie

18.00

Nabożeństwo majowe

18.30

+Zbigniew Bejm, +Maciej, Łucja, Marian i ++ z rodziny Matuszewskich

18.30

+Gertruda (39 lat po śmierci), Marian (22 r. śm.) Ganowicz o radość nieba

Msze Św. i nabożeństwa

Msze Święte

Poniedziałek:8:0018:30
Wtorek:8:0018:30
Środa:8:0018:30
Czwartek:8:0018:30
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:0018:30
Niedziela:8:00 9:30 11:00 12:30 15:00 18:30

Niedzielne specjalne Msze Św.
godz. 11:00 z udziałem dzieci
godz. 18:30 akademicka

więcej


Nabożeństwa po Mszach Świętych

Poniedziałek:
Wtorek:8:0018:00
Środa:
Czwartek:
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:00
Niedziela:

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Pon-Sob 8:30 - 18:30

więcej


Spowiedź Święta

w dni powszednie 30 minut przed każdą Mszą Świętą

więcej


Telewizja LUMEN

telewizja-lumen