Intencje mszalne

 

XVIII

Niedziela

Zwykła

31.07.2011

8.00

+Antoni Przybecki (28 r. śm.)

9.30

+Stanisław Górczak (17 r. śm.)

11.00

+Jasiu, Beata, Maciej Zawieja

12.30

Rez.

18.30

+Marian (19 r. śm.), +Emilia i ++ z rodzin Łakomiak i Tycz

20.30

+Franciszka Deresińska (30 r. śm.), Jan Deresiński, +Kazimierz, Bożena, Jan, Bronisława, Zbigniew Deresińscy i Franciszek Początek

 

Poniedziałek

01.08.2011

 

8.00

+Monika Klój – od chrześniaczki Małgorzaty z rodzicami

18.30

+Marian Żalik (1 r. śm.)

Wtorek

02.08.2011

Nowenna

8.00

+Tadeusz Kubicki – od Ani i Krzysia z mamą

9.30 pog.

+Henryk Biniak – Msza św. pogrzebowa

18.30

+Zbigniew Łukaszewicz, +Stanisława Piasecka, +Zofia Poszwa, +Halina Łukaszewicz i +Adam Łukaszewicz

Środa

03.08.2011

 

8.00

+Anna Ostrowska (20 r. śm.) i ++ z rodziny

10.00 pog.

+Teresa Kołaczek – Msza św. pogrzebowa

18.30

+Marian, Krystyna Woźnińscy, +Sabina, Michał Pawluk, +Maksymilian, Franciszka Woźnińscy

Czwartek

04.08.2011

8.00

+Henryk Jankowiak – od Wspólnoty Różańcowej

18.30

Rez.

Piątek

05.08.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

+Pelagia Pytlak – z okazji urodzin

17.00

+Mirosław Kordulasiński – od Małgorzaty

18.30

+Mieczysław Pawłowski (3 r. śm.)

 

Sobota

06.08.2011

8.00

Intencja wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi

15.00

Rez.

16.00

Ślub

17.30

Chrzest

18.30

+Józef, Jerzy i Stanisława Wojciechowscy

 

 

 

 

 

XVII

Niedziela

Zwykła

24.07.2011

8.00

+Krystyna i Zbigniew Tworzydło

9.30

Rez.

11.00

+Barbara Bernat (2 r. śm.)

12.30

+Anna Gromanowska (51 r. śm.) oraz ++ z rodzin Rutkowskich i Oleksiaków

18.30

+Anna Grycz i ++ z rodziny

20.30

+Helena i Teofil Maserak, +Jan Borowski

 

Poniedziałek

25.07.2011

 

8.00

+Sylwester Jankiewicz (46 r. śm.), +Maria Jankiewicz

18.30

+Renata (2 r. śm.) i ++ z rodziny o radość wieczną

Wtorek

26.07.2011

Nowenna

8.00

+Jadwiga Dutkowska – od męża, +Wanda i Feliks oraz Jan i Wanda

18.30

+Marianna i Teofil Szczepańscy i ++ z rodziny

Środa

27.07.2011

 

8.00

+Mirosław Talaga

18.30

O zdrowie i Bożą opiekę dla rodziny Ciesiołków

Czwartek

28.07.2011

8.00

+Monika Klój – od mieszkańców z ul. Skalnej, Graniowej i Jaskiniowej

18.30

+Jacek Hołubowski – od brata Henryka z rodziną

Piątek

29.07.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

Z podziękowaniem za łaskę przeżycia 91 lat Marty z prośbą o dalsze błogosławieństwa Boże

18.30

+Joanna Niemyt i ++ z rodziny

 

Sobota

30.07.2011

8.00

Rez.

16.00

Ślub

17.00

Ślub

18.30

+Oktawian Zarzycki (13 r. śm.), +Irena i Zenon Czyżów i ++ z rodzin Perkowskich i Witkowskich

 

 

 

XVI

Niedziela

Zwykła

17.07.2011

8.00

+Alojzy i Zbigniew Nowak 3 r. śm.

9.30

+Franciszek 20 r. śm., i Wiktoria Gołascy, +Stanisław i Marianna Jasiak i ++ z rodz.

11.00

 

12.30

W int. Parafian

12.30

+Marianna i Ignacy Radom i ++ z rodz.: Lewickich, Stanowskich i Skubiszaków

18.30

+Juliusz Drajer

20.30

+Bronisława Koza 1 r. śm., +Wincenty Koza, Stefania i Czesław Mikołajczak

 

Poniedziałek

18.07.2011

 

8.00

Dziękczynna - Sercu Jezusa i Maryi za łaski i zdrowie siostry Tertesy i o Boże błog. dla niej, jej dzieci, oraz dzieci ++ braci i ich rodzin

18.30

+Barbara Pilatowska – int. od córki

Wtorek

19.07.2011

Nowenna

do MB

Nieust. Pomocy

 

8.00

+Leszek Wojtaszak 20 r. śm.

18.30

+Zofia Kowalska 16 r. śm. i ++ z rodziny

Środa

20.07.2011

 

8.00

+Stanisław Nowak 11 r. śm.

18.30

+Stefan Grzempa 3 r. śm. i ++ z rodz.

 

Czwartek

21.07.2011

 

 

8.00

+Konstancja Muszyńska

18.30

Zbiorowa za ++:

+Kazimierz Motylak 10 r. śm., +Seweryna i Józef Hensel, +Klara, Jóżef, Benon Twarogowie, +Stefan Skrzypczak

Piątek

22.07.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

+Zbigniew Michalski

18.30

+Czesław Rusiecki

 

Sobota

23.07.2011

8.00

+Jadwiga Piaskowska 3 r. śm. – o radość wieczną

12.00

Ślub

16.00

Chrzest

18.30

+Jan Kożyczak 11 r. śm.

 

 

7 Niedziela

Wielkanocna

Wniebowstąpienie

Pańskie

05.06.2011

 

8.00

+Prakseda Łubkowska (1 r. śm.), +Jerzy Łubkowski

8.00

+Ks. Prałat Andrzej Czerniak

9.30

+Edward Soliński (28 r. śm.)

11.00

Z okazji 76 urodzin Bogdan Owczarczak

12.30 chrzty

+Helena Syrek (2 r. śm.) i ++ z rodziny

15.00

+Lech i Janina Palm i ++ z rodziny

18.15

Czerwcowe

18.30

+Antoni Budzyński (3 r. śm.)

Poniedziałek

06.06.2011

 

8.00

+Stefania i Roman Banach, +Marta, Władysław i Wiesław Rakowscy, +Zbigniew Paszkiewicz i ++ z obojga stron

18.15

Czerwcowe

18.30

+Jadwiga Rutkowska (11 r. śm.), +Lucjan Oleksiak (25 r. śm.), +Janina Matecka

18.30

W 6 rocznicę ślubu Pauliny i Karola

Wtorek

07.06.2011

Nawiedzenia NMP

 

8.00

W intencji parafian

10.00

+Jerzy Szymański – Msza św. pogrzebowa

18.15

Czerwcowe

18.30

O łaskę zdrowia, zgody i Bożego błogosławieństwa w rodzinie Jolanty i Eugeniusza – od Matki Ireny

18.30

O zdrowie i potrzebne łaski dla Wiesława

Środa

08.06.2011

Litania do

Św. Józefa

8.00

+Felicja, Ludwik, Jerzy, Józef Nowak

18.15

Czerwcowe

18.30

+Zbysław Włodarczyk (12 r. śm.)

18.30

+Ryszard Grzelak – od bratanicy Tamary z mężem i dziećmi

 

Czwartek

09.06.2011

 

8.00

+Leokadia Lipka (11 r. śm.), +Aleksander, Marianna, Weronika, Waldemar, Mieczysław Urbaniak

18.15

Czerwcowe

18.30

+Małgorzata Tomaszewska – z okazji imienin, i zmarłych z rodzin Jabłońskich, Stasiaków, Siwków

18.30

+Olech Szymkowiak (1 r. śm.), +Beata Smierzchała i ++ rodziców Krygier, Szymkowiak i ++ z rodziny

 

Piątek

10.06.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

 

8.00

Abyśmy kontemplując Jezusa, Chleb Życia, otwierali nasze serca na potrzeby bliźnich i ubogich

18.15

Czerwcowe

18.30

+Zygmunt Giec (2 r. śm.), +Agnieszka i Ludwik Giec, +Marianna, Antoni Krawczyk

18.30

+Genowefa Ludwiczak, +Wiktor Ludwiczak (11 r. śm.) – od córki Marioli

 

Sobota

11.06.2011

8.00

+ks. Henryk Buchalski, +Janina i Antoni Pertek

17.00

W 25 rocznicę ślubu Dobromiły i Janusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo

18.15

Czerwcowe

18.30

Msza św. błagalno-dziękczynna w 85 rocznicę urodzin Marii

18.30

+Franciszek Palicki (1 r. śm.), +Irena i Jan Palicki

XIV

Niedziela

Zwykła

03.07.2011

8.00

Za ++ z rodziny Chrościńskich

9.30

+Ks. Prał. Andrzej Czerniak

9.30

 

11.00

+Janina Hołderna (1 r. śm.) oraz +Marian Hołderna

12.30

+Michalina, Roman i Wacław Sławińscy

18.30

+Franciszka Cyner (10 r. śm.), +Marceli Cyner (35 r. śm.) i ++ z rodziny

20.30

+Mieczysław Zajączkowski (1 r. śm.) i ++ z rodziny

 

Poniedziałek

04.07.2011

 

8.00

+Bronisława (11 r. śm.) i Jan Trzmielewscy

8.00

+Alojzy Urbaniak (30 r. śm.) i ++ z rodziny

18.30

 

Wtorek

05.07.2011

Nowenna

do MB

Nieust. Pomocy

 

8.00

+Tadeusz Kaczmarek – od lokatorów

10.15 pog.

+Błażej Marchwicki – Msza św. pogrzebowa

18.30

+Florian Koenig (23 r. śm.)

Środa

06.07.2011

 

8.00

+Leopold Nowak (4 r. śm.), +Józef i Joanna Baranowscy, +Maria Joppek

18.30

Msza św. dziękczynna za ocalenie życia córki i Jej rodziny z wypadku samochodowego

 

Czwartek

07.07.2011

 

 

8.00

+Halina Mak – od szwagierki Haliny z mężem i rodziną

18.30

Msza św. dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla matki i dziecka

Piątek

08.07.2011

Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00

+Adam Tomaszewski oraz ++ z rodzin Ciesiołków, Domżalskich, Gębskich i Kowalskich

18.30

+Radosław Stachowiak (5 r. śm.) i ++ z rodziny

 

Sobota

09.07.2011

8.00

+Irena Formanowska – od brata Stefana z rodziną

18.30

+Teodor Lelandowski – od szwagierki Krystyny z rodziną

Msze Św. i nabożeństwa

Msze Święte

Poniedziałek:8:0018:30
Wtorek:8:0018:30
Środa:8:0018:30
Czwartek:8:0018:30
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:0018:30
Niedziela:8:00 9:30 11:00 12:30 15:00 18:30

Niedzielne specjalne Msze Św.
godz. 11:00 z udziałem dzieci
godz. 18:30 akademicka

więcej


Nabożeństwa po Mszach Świętych

Poniedziałek:
Wtorek:8:0018:00
Środa:
Czwartek:
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:00
Niedziela:

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Pon-Sob 8:30 - 18:30

więcej


Spowiedź Święta

w dni powszednie 30 minut przed każdą Mszą Świętą

więcej


Telewizja LUMEN

telewizja-lumen