Poniedziałek 1.04.2019

8.00 +Henryk Dykcik

9.00 Rekolekcje SP10

18.30 +Jadwiga Piotrowska 3 r. śm. 18.30 +Bartosz Witkowski

Wtorek 2.04.2019

8.00 +Irena Ciachowska

9.00 Rekolekcje SP10

18.30 +Jadwiga Szymańska 18.30 +Stanisław Nowak

Środa 3.04.2019

8.00 +Zofia Konieczna

8.45 Eucharystia – rekolekcje SP10

18.30 +Stanisława (K) 18 r. śm., +Florian Kaźmierski 18.30 +Piotr Lisowski

Czwartek 4.04.2019

8.00 +Aleksander Chrościński 7 r. śm.

18.30 +Bogdan Polacki 18.30 ZBIOROWA: O powołania kapłańskie i zakonne; W intecji osób z Grupy Szybkiego Reagowania Modlitewnego które modlitewnym westchnieniem wspierają innych; W 76. rocz. urodzin Aleksandry – o wiele łask Bożych;+Wanda i Stanisława (K) Makowiak; +Marek Laufer; +Aniela Kukawka i Czesław Kukawka 1 r. śm.; +Zbigniew Andrys 30 r. śm.; +Emilia, Stanisław Centała i Maria Lenger 2 r. śm.

Piątek 5.04.2019

8.00 +Henryka (K) Szała

16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci

17.00 +Jan, Helena i Barbara Szymaniak

18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych

18.30 +Bronisława i Marian Grajewscy, , Marian Nowicki, Stefan Wasiak 18.30 +Witold, Cecylia Mucha, +Barbara, Jan i Grzegorz Piątkowscy

Sobota 6.04.2019

8.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30 +Lucyna Rochowicz 5 r. śm., +Genowefa Knach 2 r. śm., +Lech Knach 20 r. śm. 18.30 +Czesława (K) Malewska

5. Niedziela Wielkiego Postu 7.04.2019

8.00 +Kazimierz 14 r. śm., Leokadia, Janusz i ++ z rodz. Maksajdów i Kowalczyków

9.30 +Jan Brylski 19 r. śm. i ++ z rodz.

11.00 6. rocz. urodzin Franciszka – z podzięk. za dar życia i z prośbą o opiekę matki Bożej, łaskę zdrowia dla niego i rodziny 11.00 +Henryk Kałużny

12.30 Za Parafian

15.00 +Pelagia 25 r. śm., +Feliks 30 r. śm., +Zygfryd i Stanisław Prządka, +Roman i Henryk Kóska i ++ z rodz. Prządków, Kósków i Fryblów

15.45 Gorzkie Żale

18.30 +Lubomir i Regina Chraplak, +Stefan i Barbara Pilatowscy

Udostępnij

Msze Św. i nabożeństwa

Msze Święte

Poniedziałek:8:0018:30
Wtorek:8:0018:30
Środa:8:0018:30
Czwartek:8:0018:30
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:0018:30
Niedziela:8:00 9:30 11:00 12:30 15:00 18:30

Niedzielne specjalne Msze Św.
godz. 11:00 z udziałem dzieci
godz. 18:30 akademicka

więcej


Nabożeństwa po Mszach Świętych

Poniedziałek:
Wtorek:8:0018:00
Środa:
Czwartek:
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:00
Niedziela:

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Pon-Sob 8:30 - 18:30

więcej


Spowiedź Święta

w dni powszednie 30 minut przed każdą Mszą Świętą

więcej


Telewizja LUMEN

telewizja-lumen