Czytanie na dziś
     >Bracia: Postępujcie, jak mówi Duch Święty: "Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych jak podczas buntu, w dzień kuszenia na pustyni, gdzie kusili Mnie ojcowie wasi, wystawiając na próbę, chociaż widzieli dzieła ...

KOLĘDA 2018/2019

28 grudnia 2018 – piątek

1

Ściegiennego 55, 57, 59, 61

 

 

 

2

Ściegiennego 63, 65, 67

 

 

 

3

Raszyńska 1 i 3

 

 

 

4

Raszyńska 5 i 6/8

 

 

 

5

Pogodna 78, 80, 82

 

 

 

29 grudnia 2018 - sobota

1

Pogodna 66, 68, 70 oraz niep. 67-73

 

 

 

2

Raszyńska 7, 9, 11

 

 

 

3

Raszyńska 13, 15, 17

 

 

 

4

Raszyńska 10, 12, 14

 

 

 

30 grudnia 2018 – niedziela

1

Ściegiennego 56

 

 

 

2

Brzeźnicka 2-8

 

 

 

3

Brzeźnicka 10-14

 

 

 

4

Pogodna 72, 74, 76

 

 

 

2 stycznia 2019 - środa

1

Raszyńska 19, 21, 23

 

 

 

2

Pogodna 57/59

 

 

 

3

Pogodna 64

 

 

 

4

Rynarzewska 7 i 9

 

 

 

5

Rynarzewska 11, 13, 15, 17, 19

 

 

 

3 stycznia 2019 - czwartek

1

Pogodna 60

 

 

 

2

Rynarzewska 3

 

 

 

3

Logi, Świętogórska

 

 

 

4

Albańska

 

 

 

5

Częstochowska parz.

 

 

 

6

Częstochowska niep.

 

 

 

4 stycznia 2019 - piątek

1

Skargi 1, 3, 5, 7 i Kordeckiego 6, 8, 10, 12

 

 

 

2

Skargi 4-10 parz.

 

 

 

3

Skargi 9, 11, 12, 14

 

 

 

4

Pl. Zbawiciela, Węglowa 22, Słowicza

 

 

 

5

Rynarzewska 5, 6, 8, Kargowska, Działkowa, Zamknięta

 

 

 

5 stycznia 2019 - sobota

1

Zgoda 24-46

 

 

 

2

Zgoda 11-22a

 

 

 

3

Jarochowskiego 87 i 93

 

 

 

4

Jarochowskiego 95, 97

 

 

 

5

Jarochowskiego 99, 101

 

 

 

6

Jarochowskiego 103, 105

 

 

 

7 Stycznia 2019 - poniedziałek

1

Ściegiennego 4-14 parz., 15-31 niep.

 

 

 

2

Ściegiennego 18-32 parz.

 

 

 

3

Kordeckiego 1

 

 

 

4

Kordeckiego 2

 

 

 

5

Głazowa niep.

 

 

 

6

Głazowa parz. i Jaskiniowa

 

 

 

8 stycznia 2019 - wtorek

1

Górnicza 2/1-34

 

 

 

2

Górnicza 2/35-70

 

 

 

3

Górnicza 2/71-104

 

 

 

4

Górnicza 2/105-139

 

 

 

5

Górnicza 2/140-170

 

 

 

9 stycznia 2019 - środa

1

Górnicza 2/171-200

 

 

 

2

Górnicza 2/201-do końca

 

 

 

3

Kordeckiego 13-30a

 

 

 

4

Kordeckiego 32-50a

 

 

 

5

Kordeckiego 51 – do końca

 

 

 

10 stycznia 2019 - czwartek

1

Pogodna 46-56 parz. I niep., Palacza 75-93 niep., Zdziechowska

 

 

 

2

Dmowskiego 113-153 (parz. I niep.), Metalowa

 

 

 

3

Andrzejewskiego

 

 

 

4

Ostrobramska 23a-47 niep.

 

 

 

5

Ostrobramska 13-19, 20-34 parz., 21-23 niep.

 

 

 

11 stycznia 2019 - piątek

1

Knapowskiego parz.

 

 

 

2

Knapowskiego nieparz.

 

 

 

4

Kordeckiego 4

 

 

 

12 stycznia 2019 - sobota

1

Daleka 3-9/11 nieparz.

 

 

 

2

Daleka 13-37 nieparz.

 

 

 

3

Daleka 4-30A parz.

 

 

 

4

Krzywa

 

 

 

5

Ściegiennego 51 a, b, c

 

 

 

13 stycznia 2019 - niedziela

1

Sielska 32, 34, 36, 38, 40

 

 

 

2

Sielska 21a, 22, 23, 25, 27, 44, 45, 47, 49, Kordeckiego 3

 

 

 

3

Sielska 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21; Jarochowskiego 88

 

 

 

4

Skalna, Graniowa, Rakoniewicka, Karpicka

 

 

 

14 stycznia 2019 - poniedziałek

1

Myśliwska 7, Bosa nieparz. 7-27

 

 

 

2

Bosa 4/6 - 8 parz.

 

 

 

3

Bosa 10 – 28 parz.

 

 

 

4

Turniowa parz.

 

 

 

5

Turniowa niep.

 

 

 

15 stycznia 2019 - wtorek

1

Głogowska 168-184a parz.

 

 

 

2

Głogowska 158/1, 153-177 niep.

 

 

 

3

Głogowska 195, 197, 195a, 197a, 195b, 197b

 

 

 

4

Głogowska 181a, 181b, 187a, 187b, 189a, 189b

 

 

 

16 stycznia 2019 – środa

1

Głogowska179-193 niep.

 

 

 

2

Czechosłowacka, Leszczyńska

 

 

 

3

Głogowska za torami 211-227, Sulmierzycka, Czempińska, Reglowa

 

 

 

4

Stęszewska 1-26

 

 

 

17 stycznia 2019 – czwartek

1

Przełęcz 2-32 parz.

 

 

 

2

Kościańska 1-26a

 

 

 

3

Górki 1-14 (bez numeru 9)

 

 

 

4

Górki 16-26 (bez numeru 17)

 

 

 

18 stycznia 2019 – piątek

1

Górki 9, 9a

 

 

 

2

Górki 15 a, b, c, d

 

 

 

3

Górki 9b, Górki 17 a,b,c

 

 

 

 

 

Udostępnij

Msze Św. i nabożeństwa

Msze Święte

Poniedziałek:8:0018:30
Wtorek:8:0018:30
Środa:8:0018:30
Czwartek:8:0018:30
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:0018:30
Niedziela:8:00 9:30 11:00 12:30 15:00 18:30

Niedzielne specjalne Msze Św.
godz. 11:00 z udziałem dzieci
godz. 18:30 akademicka

więcej


Nabożeństwa po Mszach Świętych

Poniedziałek:
Wtorek:8:0018:00
Środa:
Czwartek:
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:00
Niedziela:

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Pon-Sob 8:30 - 18:30

więcej


Spowiedź Święta

w dni powszednie 30 minut przed każdą Mszą Świętą

więcej


Telewizja LUMEN

telewizja-lumen

Mapa